Kontakta oss

Kontaktuppgifter

0303-24 61 00

ARISTO AB, KUNGÄLV

Truckgatan 26, 442 40 Kungälv
Tel: 0303-24 61 00

ARISTO AB, FALKÖPING

Österängsgatan 10, 521 34 Falköping
Tel: 0303-24 61 00

Ta kontakt med vår kundtjänst

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Försäljning, Sverige

Dan Möller, Region Syd Försäljningsansvarig
0303-24 61 01
dan@aristo.se

Anna Lindroos, Region Nord/Öst
0303-24 61 05
anna.lindroos@aristo.se

Tobias Olsson, Region Väst
0303-24 61 06
tobias@aristo.se

Mats Olsson
0303-24 61 04
mats@aristo.se

Administration

0303-24 61 20

Maria Börjesson
0303-24 61 02
maria@aristo.se

Petra Tassini
0303-24 61 19
petra@aristo.se

Anki Erichsen
0303-24 61 22
anki@aristo.se

Erna Wulff
0303-24 61 14
erna@aristo.se

Order

0303-24 61 10
order@aristo.se

Ola Alfredsson
0303-24 61 11
ola@aristo.se

David Gustafsson
0303-24 61 13
david@aristo.se

VD

Mats Olsson
0303-24 61 04
mats@aristo.se

Inköp

Mikael Olsson Inköpsansvarig
0303-24 61 03
mikael@aristo.se

Mats Olsson
0303-24 61 04
mats@aristo.se

Försäljning, Export

Mikael Olsson
0303-24 61 03
mikael@aristo.se

Dan Möller
0303-24 61 01
dan@aristo.se

Anna Lindroos
0303-24 61 05
anna.lindroos@aristo.se

Produktionschef Falköping

Per Ekstrand
0303-24 61 31
per@aristo.se

Lager Utgående gods, Kungälv

Ronny Josefsson
0303-24 61 15

Lager Ankommande gods, Kungälv

Markus Åkesson
0303-24 61 15